تشکیل انجمن صنفی فیلمبرداران

  چندیست که برخی انجمن های مجتمع در خانه سینما اقدام به ثبت انجمن خود به عنوان یک انجمن صنفی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرده اند. این اقدامات در پی معضلاتی بود که پیش تر برای خانه سینما بوجود آمد، و بنا به سیاست های انجمن فیلمبرداران و توصیه هیات مدیره خانه سینما به کلیه صنوف، ادامه پیدا کرده است.

  انجمن فیلمبرداران سینمای ایران، پس از مطالعات و بررسی های لازم، اساسنامه ای برای این انجمن صنفی آماده کرد که در اولین مجمع عمومی طرح و درباره آن تصمیم گیری خواهد شد. زمان، مکان و دستور جلسه این مجمع در یک آگهی دعوت به شرح زیر اعلام شده است. حضور کلیه افراد ذیربط، به توانایی صنفی انجمن خواهد افزود.

 

آگهی دعوت مجمع عمومی مؤسس انجمن صنفی کارگری

فیلمبرداران سینما استان تهران

 

 اولین مجمع عمومی انجمن صنفی در شرف تأسیس مذکور  ،  روز دوشنبه مورخ 29/6/95 ساعت 15 در محل خانه سینما – سالن سیف اله داد به آدرس تهران – خیابان بهار – کوچه سمنان – پلاک 29 برگزار می گردد.

از کلیه افرادشاغل در صنف مربوطه دعوت می شود در جلسه مذکور شرکت نمایند.

ضمنأ افرادی که مایل به عضویت در هیئت مدیره و یا بازرس می باشند  ، تقاضای کتبی خود را تا 24 ساعت قبل از برگزاری مجمع تحویل هیئت مؤسس نموده و رسید دریافت نمایند.

 دستور جلسه :

1-    تصویب اساسنامه

2-    انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره و بازرس

3-    انتخاب روزنامه کثیرالانتشارجهت درج آگهی های انجمن

 

  هیئت مؤسس:

1-    محمد آلادپوش

2-    ساعد نیک ذات

3-    محمدرضا سکوت

 

پرینتایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کپی رایت @ تمام حقوق مادی و معنوی این سایت در اختیار انجمن فیلمبرداران سینمای ایران است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع ، بلامانع است.