Электроинструмент Makita по низким ценам
knee surgery
mansoori-workshop

کارگاه فیلمبرداری منصوری در ژاپن

     تورج منصوری مدیر فیلمبرداری با سابقه و رئیس هیئت مدیره انجمن فیلمبرداران سینمای ایران به دعوت دپارتمان سینمای دانشگاه دولتی توکیو ، یک کارگاه فیلمبرداری ، به مدت یازده روز ، در ژاپن برگزار می کند.

     دانشجویانی که برنامه برایشان طراحی شده عبارتند از، هفت نفر دانشجو با گرایش فیلمبرداری و سه یا چهار نفر با گرایش کارگردانی از دانشگاه توکیو ، به علاوه ده نفر دانشجوی رشته فیلمبرداری از دانشگاه دولتی سنگاپور که با استاد ژاپنی خود حضور پیدا خواهند کرد. کلیه دانشجویان در سال آخر تحصیل خود بوده و پس از طی این کارگاه ، پایان نامه های تحصیلی خود را آغاز خواهند کرد.

     بنا به خواسته تورج منصوری ، برای قابل لمس و ماندگار شدن حاصل این کلاس کارگاهی و درک بهتر مطالب از سوی دانشجویان، فیلمنامه کوتاهی نگارش یافته که بر اساس آن ، لوکیشن ها انتخاب و دکوری در استودیو ساخته شده است. برنامه این کارگاه عبارت است از ؛ دو روز سخنرانی ، چهار روز تحلیل فیلمنامه و فیلمبرداری در فضاهای عمومی ، چهار روز فیلمبرداری در دکور ساخته شده در استودیو و روز آخر ، اصلاح رنگ و نور کار اجرا شده. این کارگاه در تاریخ ۱۹ جون  آغاز و در 1 جولای 2017 به اتمام می رسد.

پرینتایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کپی رایت @ تمام حقوق مادی و معنوی این سایت در اختیار انجمن فیلمبرداران سینمای ایران است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع ، بلامانع است.