مجمع عمومی خانه سینما برگزار شد

مجمع عمومی خانه سینما برگزار شد

 

مجمع عمومی عادی سالانه خانه سینما عصر روز سه شنبه هجدهم اسفند ماه ۱۳۹۴ برگزار شد. دستور جلسه این مجمع که با حضور هیات مدیره، بازرس و نمایندگان کلیه صنوف خانه سینما برگزار گردید، در چهار بند عبارت بود از:

۱- ارایه گزارش عملکرد "عملیاتی-مالی" هیات مدیره و بازرس

۲- تصویب تشکیل کارگروه تدوین پیش نویس آیین‌نامه شورای داوری

۳- پذیرش عضویت قطعی کانون پخش کنندگان سینمای ایران در خانه سینما

۴- انتخاب بازرس.

در این جلسه پس از طرح گزارش عملکرد هیات مدیره، آقای عبدالله اسفندیاری بازرس خانه سینما گزارش عملیاتی – مالی خود را قرائت نمود. سپس در این موارد گفتگو صورت گرفت و به سوالات حاضران پاسخ داده شد. تشکیل کارگروه تدوین پیش نویس آیین نامه شورای داوری، به رای گذاشته و تصویب شد. از آنجا که کانون پخش کنندگان سینمای ایران هنوز مجمع عمومی خود را برگزار نکرده اند، بند ۳ (پذیرش عضویت قطعی کانون پخش کنندگان سینمای ایران در خانه سینما) با رای حاضران از دستور جلسه مجمع خارج و عضویت قطعی این تشکل به مجمع عمومی آتی خانه سینما موکول شد.

در مرحله پایانی، نامزدهای سمت بازرسی خانه سینما معرفی و پس از اخذ آراء، آقایان عبدالله اسفندیاری به عنوان بازرس اصلی و محمدرضا شرف الدین به عنوان بازرس علی البدل خانه سینما به مدت یکسال انتخاب شدند.

پرینتایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کپی رایت @ تمام حقوق مادی و معنوی این سایت در اختیار انجمن فیلمبرداران سینمای ایران است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع ، بلامانع است.