ادامه جلسات کمیته آسیب‌شناسی

ادامه جلسات کمیته آسیب‌شناسی

در آخرین جلسه مجمع عمومی انجمن فیلمبرداران سینمای ایران به تاریخ ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۴ ، برخی مشکلات و معضلات کنونی روند فیلمبرداری در سینمای ایران توسط اعضاء مطرح شدند. و اینگونه به نظر می رسید که قبل از هر گونه اقدامی، آسیب های بوجود آمده، می بایست شناسایی، تحلیل و برطرف شوند. به این ترتیب مجمع عمومی تصمیم گرفت که انتخاب هیات مدیره جدید، شش ماه به تعویق افتد تا پس از شناسایی و تصمیم گیری برای حل معضلات و چگونگی برطرف کردن آسیب ها، هیات مدیره آتی برای ادامه فعالیت نقشه راه مشخصی پیش رو داشته باشد. بنابر این از میان اعضاء متقاضی، کمیته ای انتخاب شد تا این مهم را بر عهده گیرد.

این کمیته تا کنون با گذشت ده جلسه به مواردی همچون بررسی و تدوین اساسنامه انجمن صنفی فیلمبرداران، چگونگی داوری در جشن خانه سینما، و امنیت شغلی پرداخته است. این جلسات همچنان تا زمان برگزاری مجمع عمومی آتی در خرداد ماه سال جاری ادامه خواهند داشت، و گزارش نهایی آن در مجمع عمومی، به اعضاء ارائه خواهد شد.

پرینتایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کپی رایت @ تمام حقوق مادی و معنوی این سایت در اختیار انجمن فیلمبرداران سینمای ایران است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع ، بلامانع است.