Электроинструмент Makita по низким ценам
knee surgery
نامزدهای جشن هجدهم سینمای ایران

نامزدهای جشن هجدهم سینمای ایران

 

نامزدهای رشته های مختلف هجدهمین جشن سینمای ایران به شرح زیر اعلام شدند:

ـ بهترین فیلم:

۱- بیژن امکانیان                                     برای فیلم     "ناهید"

۲- علی جلیلوند - محمد حسین لطیفی        برای فیلم     "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت"

۳- منصور لشگری قوچانی                        برای فیلم     "کوچه بی نام"

۴- سعید ملکان                                       برای فیلم      "ابد و یک روز"

۵- حبیب الله والی نژاد                             برای فیلم      "ایستاده در غبار"

ـ بهترین کارگردانی:

۱- آیدا پناهنده                                      برای فیلم     "ناهید"

۲- وحید جلیلوند                                   برای فیلم     "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت"

۳- ابراهیم حاتمی کیا                             برای فیلم     "بادیگارد"

۴- سعید روستایی                                برای فیلم     "ابد و یک روز"

۵- محمد حسین مهدویان                       برای فیلم     "ایستاده در غبار"

ـ بهترین فیلمبرداری:

۱- هومن بهمنش                                برای فیلم    "بهمن"

۲- هومن بهمنش                                برای فیلم    "اژدها وارد می شود"

۳- علیرضا زرین دست                          برای فیلم    "کفش هایم کو؟"

۴- پیمان شادمانفر                             برای فیلم    "اعترافات ذهن خطرناک من"

۵- پیمان شادمانفر                             برای فیلم    "خشم و هیاهو"

۶- مرتضی قیدی                               برای فیلم    "ناهید"

ـ بهترین فیلمنامه اقتباسی:

۱- یدالله صمدی-حسین مهکام             برای فیلمنامه     "پدر آن دیگری"

۲- حمیدرضا قطبی                           برای فیلمنامه      "جامه دران"

۳- سهیلا گلستانی                            برای فیلمنامه      "دو"

ـ بهترین فیلمنامه:

۱- محسن امیر یوسفی                      برای فیلم    "خواب تلخ"

۲- آیدا پناهنده – ارسلان امیری         برای فیلم    "ناهید"

۳- مانی حقیقی                                برای فیلم     "اژدها وارد می شود"

۴- سعید روستایی                           برای فیلم     "ابد و یک روز"

۵- اصغر عبداللهی                           برای فیلم     "خداحافظی طولانی"

ـ بهترین نقش مکمل مرد:

۱- برزو ارجمند                              برای فیلم    "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت"

۲- علی باقری                               برای فیلم    "اژدها وارد می شود"

۳- پوریا رحیمی                           برای فیلم    "احتمال باران اسیدی"

۴- محسن کیایی                           برای فیلم    "بارکد"

۵- نوید محمد زاده                        برای فیلم    "ابد و یک روز"

ـ بهترین نقش مکمل زن:

۱- پانته آ بهرام                             برای فیلم    "کوچه بی نام"

۲- سحر دولتشاهی                       برای فیلم    "شکاف"

۳- سوگل خلیق                             برای فیلم     "دو"

۴- فرشته صدر عرفایی                 برای فیلم    "کوچه بی نام"

۵- مریم کاظمی                            برای فیلم    "جامه دران"

ـ بهترین نقش اول مرد:

۱- سعید آقاخانی                         برای فیلم    "خداحافظی طولانی"

۲- فرهاد اصلانی                         برای فیلم    "کوچه بی نام"

۳- هادی حجازی                         برای فیلم    "ایستاده در غبار"

۴- سیامک صفری                        برای فیلم    "اعترافات ذهن خطرناک من"

۵- پیمان معادی                          برای فیلم    "ابد و یک روز"

ـ بهترین نقش اول زن:

۱- سحر احمدپور                        برای فیلم    "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت"

۲- ساره بیات                             برای فیلم    "ناهید"

۳- نگار جواهریان                      برای فیلم    "قندون جهزیه"

۴- باران کوثری                        برای فیلم    "جامه دران"

۵- باران کوثری                        برای فیلم    "کوچه بی نام"

ـ بهترین تدوین:

۱- امیر ادیب پرور                    برای فیلم    "کوچه بی نام"

۲- ژیلا ایپکچی                         برای فیلم    "خداحافظی طولانی"

۳- حسن حسن دوست               برای فیلم    "جامه دران"

۴- مهدی حسینی وند                 برای فیلم    "بادیگارد"

۵- بهرام دهقانی                       برای فیلم    "ابد و یک روز"

۶- هایده صفی یاری                 برای فیلم    "اژدها وارد می شود"

ـ بهترین موسیقی فیلم:

۱- سعید انصاری                     برای فیلم     "جامه دران"

۲- ستار اورکی                        برای فیلم     "دوران عاشقی"

۳- حامد ثابت                          برای فیلم     "بهمن"

۴- بهزاد عبدی                         برای فیلم    "مزار شریف"

۵-کارن همایون فر                   برای فیلم    "بادیگارد"

ـ بهترین طراحی صحنه:

۱- حجت اشتری                      برای فیلم    "بارکد"

۲- ایرج رامین فر                     برای فیلم    "احتمال باران اسیدی"

۳- امیرحسین قدسی                برای فیلم    "اژدها وارد می شود"

۴-کیوان مقدم                         برای فیلم    "دو"

۵- محسن نصرالهی                 برای فیلم    "ابد و یک روز"

ـ بهترین طراحی لباس:

۱- حجت اشتری                      برای فیلم    "بارکد"

۲- رعنا امیری                        برای فیلم     "خشم و هیاهو"

۳- سارا سمیعی                      برای فیلم    "دو"

۴- بابک کریمی                       برای فیلم    "جامه دران"

۵- غزاله معتمد                       برای فیلم    "ابد و یک روز"

ـ بهترین صداگذاری و میکس:

۱- علیرضا علویان                  برای فیلم    "بادیگارد"

۲- علیرضا علویان                  برای فیلم    "ابد و یک روز"

۳- آرش قاسمی                     برای فیلم    "خشم و هیاهو"

۴- امیرحسین قاسمی              برای فیلم    "جامه دران"

۵- محمود موسوی نژاد           برای فیلم    "کوچه بی نام"

ـ نامزدهای بهترین صدابرداری:

۱- حسین بشاش                    برای فیلم    "خشم و هیاهو"

۲- حسن زاهدی                     برای فیلم     "گینس"

۳- امین میرشکاری                برای فیلم    "ابد ویک روز"

۴- زنده یاد یدالله نجفی            برای فیلم     "جامه دران"

۵- امیر نوبخت                      برای فیلم     "عادت نمی کنیم"

ـ بهترین چهره پردازی:

۱- ایمان امیدواری                 برای فیلم     "کوچه بی نام"

۲- شهرام خلج                      برای فیلم     "ایستاده در غبار"

۳- محسن دارسنج                 برای فیلم     "بارکد"

۴- سعید ملکان                     برای فیلم     "ابد و یک روز"

۵- مهین نویدی                     برای فیلم     "۳۶۰ درجه"

ـ بهترین جلوه های بصری:

۱- هادی اسلامی                   برای فیلم      "بادیگارد"

۲- جواد مطوری                   برای فیلم      "مرگ ماهی"

۳- جواد مطوری                   برای فیلم      "بهمن"

۴- امیررضا معتمدی             برای فیلم      "مزار شریف"

ـ نامزدهای بهترین جلوه های ویژه میدانی:

۱- آرش آقابیگ                    برای فیلم     "بهمن"

۲- اصغر پورهاجریان           برای فیلم     "۳۶۰ درجه"

۳- محسن روزبهانی              برای فیلم     "بادیگارد"

۴- ایمان کرمیان                   برای فیلم     "ایستاده در غبار"

۵- عظیم محمدی                  برای فیلم     "عاشق ها ایستاده می میرند"

نوشته شده توسط انجمن فیلمبرداران ایران در . ارسال شده در رویدادها

پرینت