Электроинструмент Makita по низким ценам
knee surgery
برگزیدگان فجر سی و چهارم

برگزیدگان فجر سی و چهارم

 

برگزیدگان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در بخش های مختلف بدین شرح معرفی شدند:

ــ بخش سودای سیمرغ :

ـ بهترین جلوه های بصری: هادی اسلامی برای فیلم بادیگارد

ـ بهترین جلوه های ویژه میدانی: ایمان کرمیان برای فیلم ایستاده در غبار

ـ بهترین چهره پردازی: سعید ملکان برای فیلم ابد و یک روز

ـ بهترین طراحی صحنه و لباس: محمد رضا شجاعی برای فیلم ایستاده در غبار

ـ بهترین صدا: حسین مهدوی، سعید بجنوردی و محمد رضا دلپاک برای فیلم لانتوری

ـ بهترین موسیقی متن: محمد رضا علیقلی برای فیلم های دختر ، و امکان مینا

ـ بهترین تدوین: بهرام دهقانی برای فیلم ابد و یک روز

ـ بهترین فیلمبرداری: پیمان شادمان فر برای فیلم خشم و هیاهو

ـ بهترین نقش مکمل مرد: نوید محمد زاده برای فیلم ابد و یک روز

ـ بهترین نقش مکمل زن: شبنم مقدمی برای فیلم های نفس ، و زاپاس

ـ بهترین بازیگر نقش اول مرد: پرویز پرستویی برای فیلم بادیگارد

ـ بهترین بازیگر نقش اول زن: پریناز ایزد یار برای فیلم ابد و یک روز

ـ بهترین فیلمنامه: سعید روستایی برای فیلمنامه ابد و یک روز

ـ بهترین کارگردانی: سعید روستایی برای فیلم ابد و یک روز

ـ بهترین فیلم: ایستاده در غبار به تهیه کنندگی حبیب والی نژاد

 

ـ بهترین فیلم برگزیده تماشاگران: ابد و یک روز به تهیه کنندگی سعید ملکان

ـ جایزه ویژه هیات داوران: هومن سیدی برای کارگردانی فیلم خشم و هیاهو

ـ بهترین فیلم با نگاه ملی: نفس به کارگردانی نرگس آبیار

  

ــ برگزیده شدن همکارمان پیمان شادمان فر را به عنوان بهترین فیلمبردار، به وی تبریک گفته و برایش موفقیت‌های بیشتری آرزو می کنیم.

  

ــ بخش نگاه نو:

ـ بهترین کارگردانی: سعید روستایی برای فیلم ابد و یک روز

ـ بهترین فیلم: ابد و یک روز به تهیه کنندگی سعید ملکان

ـ جایزه ویژه کارگردانی: محمد حسین مهدویان برای فیلم ایستاده در غبار

 

ــ بخش هنر و تجربه:

ـ بهترین کارگردانی: سروش محمد زاده برای فیلم چهارشنبه

ـ بهترین فیلم: علی حضرتی برای فیلم نیم رخ ها، به کارگردانی مرحوم ایرج کریمی

 

ــ بخش مستند:

ـ بهترین فیلم: 157A به تهیه کنندگی بهروز نورانی پور

ـ بهترین کارگردانی: مهرداد اسکویی برای فیلم رویاهای دم صبح

ـ دستاورد فنی و هنری: رضا تیموری برای تصویربرداری اهالی خیابان یک طرفه

 

ــ بخشانیمیشن‌:

ـ جایزه ویژه بهترین انیمیشن به محمد امید همدانی برای انیمیشن «فهرست مقدس»

ـ ضمن تشکر از مجید اسماعیلی برای ساخت انیمیشن « پادشاه آب»، از حامد کاتبی برای «در مسیر باران» تقدیر شد

 

نوشته شده توسط انجمن فیلمبرداران ایران در . ارسال شده در رویدادها

پرینت